O nás

dovozy-logo

tlakvpneu logo

Spoločnosť DOVOZY s.r.o. vznikla v roku 2007. Pôvodne bola hlavná činnosť dovoz a predaj jazdených motorových vozidiel zo zahraničia. V roku 2008 sme rozšírili činnosť o autoservis, pneuservis a odťahovú službu. S rozvojom firmy prišla potreba nových kvalifikovaných ľudí. Prvých dvoch zamestnancov sme prijali už v roku 2008. Dnes máme na rôznych pozíciách 12 zamestnancov. V roku 2012 sme sa rozrástli o novú dieľňu a sklad. Aktuálna plocha prevádzky, na ktorej sú okrem dieľní a skladov aj príjimacia kancelária je cca 900 m2.

Disponujeme najmodernejším servisným vybavením renomovaných výrobcov. To nám umožňuje vykonávať všetky úkony kvalitne so širokým záberom výrobcov a značiek. Servis a opravy realizujeme na autách európskych, ázijských i amerických značiek. Našou hlavnou špecializáciou je servis a opravy áut koncernu Daimler, teda značiek Mercedes-Benz, AMG, Smart a Maybach, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.

Cieľom spoločnosti DOVOZY s.r.o. je poskytovanie kvalitných a kompetentných služieb v oblasti servisu a opráv motorových vozidiel na úrovni autorizovaných značkových servisných centier. Od mnohých autoservisov sa líšime tým, že vlastníme všetko potrebné servisné vybavenie na realizáciu mechanických aj elektrikárskych prác, vďaka čomu sme na ostatných servisoch nezávislí. 

Vykonávame záručné aj pozáručné servisy. Záručnými servismi sa rozumie úkon servisnej prehliadky a opravy bez straty záruky výrobcu s využitím tzv. blokovej výnimky.

 

Odťahová služba

Telefón: 0948 160 170

Fotogaléria

Navštívte nás aj na Facebooku

Platobné možnosti:

platobne podmienky

Prevádzka:

DOVOZY.SK s.r.o.

Poľovnícka 19
900 28 Ivanka pri Dunaji
Tel: 0905 850 834
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.dovozy.sk

Sídlo spoločnosti:

DOVOZY.SK s.r.o.

Richterova 594/82
92521 Sládkovičovo
IČO: 36722979
IČ DPH: SK2022307342

 pdf ikona GDPR - dokument